top of page

HAKKIMIZDA

Küreselleşme en basit tanımıyla dünyanın farklı bölgeleri, kültürleri, değer ve inanç sistemlerinde yaşayan milyonlarca insanın gelişen iletişim teknolojilerinin etkisiyle daha kolay etkileşim halinde olma sürecidir. Bu evrensel gerçeği tüm tarafların fayda sağlayacağı paydaş  bir anlayış temeline oturtmak önemlidir. Çünkü kullanıcı; hangi hizmete hangi yöntemle, nereden,  ne kadar sürede ve ne şekilde ulaşacağını bilmediğinde kendini dijital dünyanın kargaşası içinde bulabilir. Yanlış stratejiler, emeğin karşılığının alınamadığı ve marka değerinin anlaşılamadığı sonuçlara götürebilir. Yahut tam aksine aşırı özgüvenli bir imaj yanılgısıyla da yine süreç dijital hayal kırıklığına dönüşebilir. 

 

Nedenleri Bilmenin Önemi

Bu sebeple dijital pazarda neyi, neden aradığınızı bilmek; hangi stratejilerin sizi nereye taşıyacağını öngörebilmek; sınırlarınızı çizmek ve hedef kitlenizi doğru belirlemek çok önemlidir. Ne olduğunuz kadar ne olmadığınızı da doğru tanımlayabilmek dijital pazar dünyasında daha stratejik adımlar atmanıza katkı koyar. Çünkü emek, alın teri kıymetlidir. Emeğinizin görünür, bilinir, bulunur olmasını istemek; marka değerinizin daha çok kitleye ulaşmasını talep etmek en doğal hakkınızdır. Bu bağlamda iletişim uzmanı profesyonel insanların tavsiyelerini dikkate alarak dijital pazarda varlık göstermeniz doğru stratejinin de ilk adımıdır. 

 

Eğitimli, Bilgili ve Deneyimliyiz

Peki dijital pazarlama stratejileri alanında benzer hizmetleri veren birçok kişi ve ekip varken bizlerle neden iletişime geçmelisiniz? Bizi, diğer meslektaşlarımızdan ayıran özeliklerimiz nelerdir? Çünkü bizler; kişisel ya da kurumsal bağlamda neye, neden ihtiyaç duyduğunuzu iyi analiz edecek bilgi, birikim ve yetiye sahibiz.  Özgüvenimizi; aldığımız akademik eğitimlere, hem klasik hem sosyal medya alanında sahip olduğumuz kuramsal bilgilerle piyasa koşullarını harmanlayan iş deneyimlerimize borçluyuz. Fazlayı yalınlıkla törpülemeyi; eksiği bilinçle tamamlamayı ilke edinen etik değerlere, eleştirel ve özeleştirel tutarlılığa sahibiz. Medyanın, egemen güçler eliyle çok boyutlu tekelleştiği çağda dijital dünyanın bir parçası ama her koşulda sürdürülebilir canlı yaşamının ve doğal kaynakların yanındayız. Güçlü demokrasinin, çok sesliliğin, çok renkliliğin ve farklılıkların yaratım sürecindeki etkisine, gücüne inanan ve bu değerlere sahip çıkan bir duruşa sahibiz. İletişim çağının tüm gelişen teknolojilerine hakim, değişime, dönüşüme ve yeniliğe açığız. Her biri alanında lisans ve lisansüstü kariyer sahibi yol arkadaşları olarak dijital hikâyenizi yazmaya talibiz. 

Neler Yapıyoruz?

Rekabetçi bir dünyada daha çok kullanıcıya ulaşmayı hedeflerken emeğin ve alın terinin önemini bilen tüm meslek grubu ve iş sektörlerine hizmet vermekteyiz.  Sağlık, hukuk, eğitim, ekonomi gibi meslek grup temsilcilerine, küçük ve orta ölçekli işletme sahiplerine, kurumsal firmalara ve kişisel markalara dijital pazarlama dünyasında görünür olmaları için yol göstermekteyiz.  Hizmetlerinizi 360° Medya Yönetimi  ile şansa bırakmamakta;  dijital pazarlamanın tüm alanlarında etkili stratejilerimizle  paranızı ve zamanınızı riske atmanıza engel olmaktayız. Biz; web tasarımı, medya danışmanlığı, sosyal medya yönetimi, görsel-yazılı içerik üretimi, video-fotoğraf çekimi,  arama motoru optimizasyonu (SEO)  ve özelleştirilmiş çözümlerimizle kapsamlı hizmetler sunmaktayız. 

Çalışma alanlarımız, “Hizmetlerimiz” ve yaptığımız işlerimizi,“Projelerimiz” bölümünde detaylandırılmıştır. Özetle; medya içerik üretimi ve yönetimi, web sitesi tasarlama ve uygulama, satış metin yazarlığı, youtube kanalı kurma ve içerik yönetimi, marka kiti oluşturma, medya danışmanlığı, arama motoru optimizasyonu, kullanıcı deneyimi tasarımı, ara yüz tasarımı, kurgu ve montaj, kurumsal fotoğraf ve video çekimi gibi alanlarında iletişim ve medya hizmet vermekteyiz. Dijital hikâyelerinize uçtan uca değer katmanız temennisiyle, iyi dileklerimizi ve saygılarımızı sunarız.

EKİBİMİZ

IMG_0491.JPG

DIGIMEDICALS KURUCUSU | KURUMSAL İLETİŞİM DİREKTÖRÜ 

DIGIMEDICALS KURGU OPERATÖRÜ | TASARIMCI

bottom of page