top of page

HAKKIMIZDA

Dünya dijitalleşme yolunda son sürat ilerlerken, sağlık sektörü de bu gelişmelerden oldukça etkilenmektedir. Dijitalleşme, sınırları kaldırarak dünyanın farklı coğrafyalarındaki hastaların ülkemize gelmesine imkan sağlamaktadır. Bu gelişmeler, özel sağlık sektöründeki rekabetçi ortamda doktorların kişisel sayfalarının, hastane web sayfalarının ve özel kliniklerin sosyal medya kullanımına ve profesyonel web site yönetimine daha çok önem göstermelerini gerektirmiştir.

 

Digimedicals olarak, özel sağlık sektöründeki bu hassasiyetten yola çıkarak; yıllarını sağlık muhabirliğine ve köşe yazarlığına adamış sağlık literatürüne hakim metin yazarı, bilişim ve teknoloji alanında bilimsel uzmanlığını kazanmış bilişim uzmanı ve pazarlama uzmanlığına sahip iş analistinden oluşan bir ekip kurduk.

 

Amacımız; tıp diline aşinalığı olmayan hastalarımıza, ihtiyaçları doğrultusunda ki bilgiyi, sağlık sektöründeki gelişmeleri ve yöntemleri en doğru şekilde aktarmaktır. Hastaların aklında soru işareti bırakmadan doğru iletişim kanalı ile kendileriyle etkin iletişim kurup, doğru hedef kitleyi ilgili doktorlarımız ve kliniklerimizle buluşturmaktayız.

EKİBİMİZ

IMG_0491.JPG

ÖZGE ÖNDER

CO-FOUNDER & 

MEDIA SPECIALIST

Menekşe-Hüryaşar-e1608582458792.jpeg

MENEKŞE HÜRYAŞAR

CO-FOUNDER & 

BUSINESS ANALYST

WhatsApp Image 2021-10-15 at 00.28_edited.jpg

YILDIZ TOKMAK

ART DIRECTOR &

UX DESIGNER

Enthousiaste femme avec des lunettes

MELDA SANZAK

PATIENT RELATIONS SPECIALIST

bottom of page