top of page
Magasin d'informatique

HİZMETLERİMİZ

Digimedicals; ürün ya da hizmetlerinizin hedef kitleniz tarafından doğru anlaşılabilmesi, evrensel ilkeler ve etik değerler çerçevesinde marka değerinin güçlendirilmesi için çalışmaktadır. Hizmet verenle hizmet alan arasında uçtan uca güvenilir ve sağlam dijital köprüler kurarken marka değerini kalıcı hale getirmeyi amaçlamaktadır. Digimedicals, dijital hikâyesini anlatmak isteyenlerle anlatılan hikayede kendinden bir şeyler bulanları bir araya getirir. 

SOSYAL MEDYA İÇERİK ÜRETİMİ & YÖNETİMİ

Sosyal medya platformlarının farklı hedef kitlelerine yönelik SEO uyumlu metinler ve görsel içerikler oluşturmaktayız. Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal etkileşim ağlarında doğru içerik yönetimi sayesinde gerçek sosyal medya kullanıcılarıyla etkileşiminiz sağlanmaktadır. Dijital konumunuzu sağlamlaştıran, güvenirliğinizi güçlendiren bu etkileşim markalaşma sürecinizi yukarı taşıyor; marka değerinizi dijital pazarda etkin hale getiriyor. Özgün içerikler, algı ve reklam yönetimi, marka ve logo destekli özel tasarımlar, görsel paylaşımlar doğru stratejiyle en uygun  zamanda bir araya gelerek uçtan uca dijital hikayenizi yazıyor.

Laptop Klavyesinde Yazan Eller

WEB SİTESİ TASARLAMA & UYGULAMA

Rekabetçi koşullar içinde varlığını sürdüren dijital pazarda internet siteniz güvenirliğinizin anahtarıdır. Yaptığınız işi ve verdiğiniz hizmeti bir bütün olarak yansıtan web sitesiyle sadece rakiplerinizi geride bırakmakla kalmaz hedef kitlenizin size güvenmesini de sağlarsınız. Her detayı iyi planlanmış kaliteli bir web sitesi güçlü imajı oluşturmanın şartıdır. Ayrıca internet siteniz mekan ve zamandan bağımsız olarak kişi, marka ya da ürün tanıtımı üzerinden çift yönlü etkileşim sağlayan dijital bir araçtır. Bu amaçla size son teknoloji ve popüler konuları takip ederek tasarladığımız web sayfalarıyla hizmet veriyoruz. Sitenin içeriğinden güvenirliğine güncelliğinden logo ve renk tonuna kadar pek çok konuya özen gösteriyoruz. Çünkü biz, web sitesi tasarlamayı güven inşa etmenin ilk adımı olarak görüyoruz. 

Web Tasarım

YOUTUBE KANALI KURMA & İÇERİK YÖNETİMİ

Çalışma ve hizmetlerini görünür ve etkin kılmak isteyenler için hedef kitlelerine uygun YouTube  kanalı kuruyor ve nitelikli içerik oluşturarak marka güvenirliğini güçlendiriyoruz. Algoritmanın videoya değil gerçek izleyiciye odaklandığı gerçeğinden yola çıkarak yaptığımız analizler ve planlamalarda hedefimizi belirliyoruz. Hedef kitlenin hangi video içeriğini ne sıklıkla izlediği yahut izlemediği; içeriği izlemeye ne kadar süre ayırdığı; içeriği beğenme ya da beğenmeme yönünde tepki verip vermediği gibi değerlendirmeler planlamayı en doğru şekilde yapmak için ipuçları vermektedir. Biz, bu ipuçlarını bir araya getirip sizi ve çalışmalarınızı yansıtacak özgün içerikler tasarlıyor;  herkesin bilimsel bilgilerle yaşam deneyimlerini güçlendirdiği bir YouTube kanalı hedefliyoruz.

Görüntü Düzenleyici

KURUMSAL FOTOĞRAF & VİDEO ÇEKİMİ

Çalışma ve hizmetlerinizi hedef kitlenize anlatmak için sadece dijital pazarlama teknikleriyle uyumlu güçlü metinler yeterli değildir. Görsel medyanın etkisine tanık olduğumuz nice örnek de bu bağlamda mevcuttur. Çünkü bazen bir fotoğraf karesi ya da bir video çekimi durumu anlatmak için yazılı metinden daha etkili olabilmektedir. Bazen sözün bittiği yerde bazen de daha çok sözün üretileceği yerde görsel argümanlar devreye girmektedir. Hedef kitleler tarafından sosyal medya yoluyla paylaşılmakta, etkinliği ve gücü görünür kılınmaktadır. Burada önemli olan fotoğraf karesi, video çekimi ile yazılı metinlerin kendi içinde tutarlılık göstermesidir. Bir bütünlük algısıyla aynı amaca hizmet etmeleridir. Fotoğraf ve video çekme teknikleri, ışık açıları, ışık ayarları, çekimler sırasında kullanılacak, ön plana çıkarılacak ya da arka planda duracak görsel objelerin özelliği gibi birçok detaya dikkat edilerek ilerleyen kapsamlı aşamalardır. Emek isteyen, işçiliği çok ve zahmetli bir meslektir. Bu alanda da yine akademik eğitimini almış, dijital pazarlama ve medya sektöründe deneyim sahibi ekip arkadaşlarımızla hizmet etmekteyiz.

Video kaydetme

SATIŞ METİN YAZARLIĞI
(COPYWRITING)

Ürün ya da hizmetlerinizin hedef kitleniz tarafından doğru anlaşılabilmesi ve marka değerinin güçlendirilmesi için yapılan tanıtım amaçlı reklam yazılarıdır. Yaratıcı ve uzman bakış açısıyla hazırlanan SEO uyumlu reklam metinlerimizle dijital dünyadaki kimliğinizi kalıcı hale getiriyoruz.  SEO uyumlu reklam metinleri sayesinde arama motorlarında öne çıkmanıza, hedef kitlenizle daha hızlı ve etkin etkileşim içinde olmanıza zemin hazırlıyoruz. Hayallerinizi, hedeflerinizi, emeğinizi  dijital dünyada  daha değerli ve saygın bir noktaya taşıyoruz. Görünürlüğünüzü, bilinirliğinizi, bulunurluğunuzu güçlendiriyor ve markanızı kalıcı hale getiriyoruz.  

Güneşli Bir Ofiste Çalışmak

MARKA KİTİ OLUŞTURMA

Kişi ya da kurumun ürün ve hizmetlerini yansıtan,  marka logosu ile uyumlu marka kiti oluşturuyoruz. Etkileşimi kolaylaştıran; hedef kitlenizin sizi daha yakından tanımasına fırsat veren marka kitiniz, kurumsal kimliğinizin de bir öğesidir. Sizlerin de öneri ve istekleriniz dikkate alınarak oluşturulan marka kitleriyle, markanızı merak edenleri daha da meraklandırıyoruz. Bu amaçla kartvizit, ambalaj, logo hizmetleri ve çeşitli sunumlarla görsel kimliğinizin ön plana çıkarıldığı tasarımlar yapılmaktadır.

Kartvizit

MEDYA DANIŞMANLIĞI

Hedef kitlesine, kitle iletişim araçlarıyla ulaşmak isteyenler için klasik medya danışmanlığı hizmeti de vermekteyiz. Temsil edilen kişi ya da kurumun marka değerini güçlendirmek için iletişim stratejilerini kullanıyor; medya yönetimini doğru planlıyoruz. Bu amaçla yapılan yazılı ve görsel medya danışmanlığı hizmeti şunları kapsamaktadır: Haber içerikli basın bültenleri hazırlayıp ilgili basın yayın kuruluşlarına servis etmek, haberin takibini sağlamak, bir akış içinde devam eden haberleri güncelleyerek gelişmeleri kamuoyuyla paylaşmak, özel içerikli sosyal haberler ve proje tanıtımlarıyla farkındalık sağlamayarak tanınırlığı arttırmak, hizmet alanını içerik yönünde zengin SEO uyumlu makalelerle anlatmak, video ve fotoğraf çekimleri organize etmek, kamuoyuna yapılacak açıklamaların konuşma içeriklerini belirlemek ve konuşma metinlerini kaleme almak.

Çevrimiçi toplantı

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)

Search Engine Optimization sözcüğünün baş harflerinden oluşan bir kısaltma olan SEO, arama motoru optimizasyonudur. Dijital pazarlamanın en önemli ayağı olan arama motorlarında üst sıralarda çıkmanın, bilinir, bulunur, ulaşılır olmanın, markalaşmanın yani kısaca hizmetlerinizin hedef kitlenin dikkatini çekmesinin yolu SEO uyumlu metinler hazırlamaktır. Sosyal medya hizmetinin, web sitesi ve youtube içeriklerinin temel çıkış noktası olan SEO’lar, işte bu hizmetlerin etkin ve görünür hale getirilmesini sağlamaktadır. Çünkü markalaşma sürecinin dijital dünyayla uyumlu ve güçlü şekilde yoluna devam etmesi organik, özgün içeriklere ve bunlarla uyumlu metinlere bağlıdır. İşte tüm bu sürecin tutarlı şekilde planlanması, çalışmalardan yüksek verim alınması profesyonel ekibimiz tarafından organize edilmektedir. 

Image by Myriam Jessier

KULLANICI DENEYİMİ TASARIMI
(UX DESIGN)

Ürünü ya da hizmetinizi tercih eden hedef kitlenin yani kullanıcının memnuniyetini sürekli hale getirmek için planlama yapılmasına kullanıcı deneyimi tasarımı denilmektedir. Kullanıcılarınızın internet sitenizle etkileşimi sonucunda ortaya çıkan deneyimlerinin dikkate alınması iyileştirmeleri beraberinde getirmektedir. Dolayısıyla memnuniyeti arttırmaktadır. Bu nedenle kullanıcı deneyimi tasarımı, kârlı ve etkili bir hizmet oluşturmada önemli bir araçtır. Ürünün kullanılabilirliği, erişilebilirliği, tasarımı gibi öne çıkan özellikleriyle sürecin daha da geliştirilmesi ve memnuniyetin güçlendirilmesi hedeflenir. Görsel estetiğin, yaratıcı düşüncenin, görsel tasarım programlarında yetkinliğin, teknik bilgiye ve donanıma sahip olmanın önemli olduğu hizmeti de yine bu alanda uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte vermekteyiz. 

Web Tasarımı

ARAYÜZ TASARIMI
(UI DESİNG)

Arayüz tasarımı hedef kitlenin yani kullanıcının bir internet sitesinde ya da uygulamada gezinirken istediği bilgilere ulaşmasını sağlar. Kullanıcı ile sistem arasındaki bağlantıyı sağlar. Teknik tasarım yapılmadan önce hedef kitlenin yani kullanıcının özelliklerinin araştırıldığı, beklenti ve taleplerinin belirlendiği, tasarımın kullanıcının görsel olarak algılayabileceği estetik düzeye göre planlandığı alandır. Tasarım programlarını iyi bilen, hedef kitleyi tanımada dikkatli, görsel tasarım ve veri görselleştirme alanlarında uzman, dijital dünyanın son gelişmelerine hakim ekip arkadaşlarımızla birlikte bu hizmeti vermekteyiz. 

Ofiste Arayüz Tasarımcısı

KURGU & MONTAJ

Kurgu ve montaj, birbirini tamamladığında ortaya hedef kitlenin dikkatini çeken başarılı bir hikâye videosu çıkar. Kişi ya da kurum; vermek istediği mesajı zaman ve mekândan kopmadan, anlatım bütünlüğü içinde aktarır. Yapılan çekimin ham görüntüsü ve ham sesi, içerikten kopmadan en doğru  şekilde  kurgulanır. Hikayeniz tutarlı bir akış içinde art arda sıralanır. Ayrıca videolarınızın kurgu ve   montajı, istekleriniz ve talepleriniz dikkate alınarak ve dijital pazarın verileri göz önünde bulundurularak  yapılmaktadır. Videolarınız, hareketli grafik ve 3B animasyon öğeleriyle de desteklenmektedir. İstediğiniz takdirde çekimin başında ve sonunda, birkaç saniyeliğine marka imajınızın yansıtıldığı intro ve outro hazırlayarak videolarınıza entegre de etmekteyiz. 

Video Düzenleme Zamanı
bottom of page